Четверг, 28.03.2024, 19:39
электроника
Форум Мой профиль
РегистрацияВход/Выход

Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Катран, SITH, Denis_K  
Форум » Схемотехника » Прочее » Купівля смартфона
Купівля смартфона
Vasia2709Дата: Среда, 21.09.2022, 23:47 | Сообщение # 1
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! У моєї дружини через тиждень День народження, і я хочу їй подарувати смартфон, от тільки поки не можу визначитись який купувати. Порадьте хороший смартфон, по середній ціні.
 
lydmula8888Дата: Среда, 21.09.2022, 23:52 | Сообщение # 2
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Vasia2709 ()
Привіт всім! У моєї дружини через тиждень День народження, і я хочу їй подарувати смартфон, от тільки поки не можу визначитись який купувати. Порадьте хороший смартфон, по середній ціні.

Привіт! Дуже важливо зрозуміти на яку суму ви плануєте смартфон купувати. А вже потім я б вам порадила хороший мобільний, із цієї цінової категорії) Але я б вам радила не дуже економити)
 
Vasia2709Дата: Среда, 21.09.2022, 23:56 | Сообщение # 3
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата lydmula8888 ()
Привіт! Дуже важливо зрозуміти на яку суму ви плануєте смартфон купувати. А вже потім я б вам порадила хороший мобільний, із цієї цінової категорії) Але я б вам радила не дуже економити)

Ви якраз як жінка, можете дати ціну пораду) Розраховую я купувати смартфон приблизно плюс мінус, до 10 тисяч гривень. Думаю на цю суму можна щось хороше вибрати. Жінка однозначно хоче телефон з якісною камерою.
 
lydmula8888Дата: Четверг, 22.09.2022, 00:17 | Сообщение # 4
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Vasia2709 ()
Ви якраз як жінка, можете дати ціну пораду) Розраховую я купувати смартфон приблизно плюс мінус, до 10 тисяч гривень. Думаю на цю суму можна щось хороше вибрати. Жінка однозначно хоче телефон з якісною камерою.

Ви праві, на суму до 10 тисяч гривень, можна придбати не поганий смартфон. Я собі не так давно купувала Смартфон OPPO A55 4/64GB Rainbow Blue, в надійному інтернет магазині https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/ де великий вибір якісної техніки та аксесуарів, по хорошим цінам.

Смартфон має вбудовану память 64 Гб, 4 камери, головна із них має 50 Мп. Смартфон має гарний дизайн, і дуже зручний в користуванні. І саме головне, він зараз по акції коштує приблизно 8600 гривень. 

Прикрепления: 3160028.jpg (59.7 Kb)
 
vlad0211vДата: Воскресенье, 30.10.2022, 13:51 | Сообщение # 5
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибо за советы
 
nocrynofryДата: Воскресенье, 30.07.2023, 10:15 | Сообщение # 6
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Для меня съёмка видео на мой айфон очень важна и мне захотелось подтянуть качество статичной съёмки благодаря качественному штативу. Найти штатив по адекватной цене и с вменяемым качеством не так то просто - я обратился к профессионалам из интернет-магазина FOR-extreme https://for-extreme.com.ua/ которые подсказали мне где можно приобрести модель которая меня заинтересует и будет полезной при моем формате видео.
 
AnnalybivДата: Среда, 09.08.2023, 01:31 | Сообщение # 7
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Айфончик наше все smile Можно брати не самий новий.
 
v7053421Дата: Вторник, 10.10.2023, 22:35 | Сообщение # 8
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Користуюсь ПОКО Х3 про 8/256 вже два роки, нормальний аппарат, і пограти, і попрацювати)
 
vadimsychev98Дата: Воскресенье, 05.11.2023, 21:35 | Сообщение # 9
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 51
Репутация: 0
Статус: Offline
Додаткові акумулятори та зарядні пристрої:https://lovestore.in.ua/ Ми пропонуємо широкий вибір додаткових акумуляторів та зарядних пристроїв для вашого смартфона, планшета чи ноутбука. Зарядні станції: У нас є різні зарядні станції, які допоможуть вам одночасно заряджати кілька пристроїв.
 
kassi8238Дата: Четверг, 01.02.2024, 11:51 | Сообщение # 10
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
Привет, тоже уже надо самому зайти в магазин посмотреть на цены и модели. Если не знаете куда лучше могу подсказать -  zhuk я там заказывала свой новый смартфон Ксяоми. Безупречный дизайн, высокая производительность, шустрый процессор, батарея в режиме работы без проблем держит два дня. Кстати, чехол вы тоже можете выбрать в этом магазине онлайн.
 
Форум » Схемотехника » Прочее » Купівля смартфона
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: