Воскресенье, 05.05.2024, 01:16
электроника
Форум Мой профиль
РегистрацияВход/Выход

Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Катран, SITH  
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Оформлення Зеленої картки
Оформлення Зеленої картки
ssofiya5236385Дата: Четверг, 28.12.2023, 18:40 | Сообщение # 1
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Хто з вас оформляв Зелену картку онлайн? Я щойно зіткнувся з необхідністю, і цікавлюсь, чи це правда так зручно, як кажуть?
 
HzBoyДата: Четверг, 28.12.2023, 20:10 | Сообщение # 2
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 46
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата ssofiya5236385 ()
Хто з вас оформляв Зелену картку онлайн? Я щойно зіткнувся з необхідністю, і цікавлюсь, чи це правда так зручно, як кажуть?

Привіт! Ну, я от взагалі навіть не знаю, що таке "Зелена картка" і як її оформляти. Але коли ти це сказав, то якось загуглив і знайшов на цьому сайті https://www.mukachevo.net/ua/news/view/5124520 статтю про те, як оформити Зелену картку онлайн. Спробую тобі дещо розказати з того, що я прочитав.
Отак, здається, вони там пишуть, що це правда зручно. Зараз, вони кажуть, можна все зробити через Інтернет, навіть не виходячи з дому. Це, звісно, якось так: заповнюєш анкету, додаєш фото, оплачуєш все онлайн. Зараз, мовляв, такий вже тренд – все в інтернеті робити.
Але знову ж таки, краще, мабуть, самому прочитати цю статтю. Можливо, там ще якісь нюанси є. Якщо це правда так зручно, то, мабуть, не гірше, ніж стояти в черзі чи ще якось туди бігти. А ти взагалі знаєш, що це за Зелена картка і для чого вона потрібна? Я в цьому питанні аж ніяк не освічений.
 
rentdrive12Дата: Суббота, 13.01.2024, 18:07 | Сообщение # 3
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Цікаво, скільки людей в Україні щороку отримують Зелену карту?
 
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Оформлення Зеленої картки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: