Понедельник, 20.05.2024, 05:15
электроника
Форум Мой профиль
РегистрацияВход/Выход

Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Катран, SITH  
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Яку страховку треба купувати?
Яку страховку треба купувати?
LolliiPOPДата: Вторник, 07.05.2024, 15:33 | Сообщение # 1
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Якими страховками ви користуєтесь? Що з обов"язкового страхування діє в Україні?
 
CharlittoДата: Четверг, 09.05.2024, 15:59 | Сообщение # 2
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Якими страховками ви користуєтесь? Що з обов"язкового страхування діє в Україні?


Почнемо з обов'язкових видів страхування, що діють в Україні згідно із законодавством. Перш за все, це автоцивілка або ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Для всіх водіїв, власників авто, її наявність є обов'язковою, інакше загрожують солідні штрафи.

Також існує державне обов'язкове страхування життя та здоров'я для військовослужбовців, правоохоронців, рятувальників, держслужбовців та низки інших категорій громадян. Воно покриває різноманітні ризики, пов'язані з виконанням їхніх службових обов'язків.

Крім того, є види страхування, обов'язкові для певних видів діяльності – авіаційне страхування для авіакомпаній, страхування відповідальності операторів ядерних установок, страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів та інші.

Детальніше про перелік усіх обов'язкових страховок в Україні можна прочитати тут: https://buhgalter.com.ua/ru....krayini що ж до мене особисто, то я намагаюся максимально убезпечити себе та свою родину. Окрім автоцивілки, я маю поліси медичного страхування, майнового страхування житла. Також обов'язково страхую себе та близьких під час подорожей. Адже ніколи не знаєш, що може статися.
 
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Яку страховку треба купувати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: