Суббота, 04.05.2024, 17:38
электроника
Форум Мой профиль
РегистрацияВход/Выход

Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Катран, SITH  
Форум » ФЛЕЙМ » Свободный флейм » Фільми для дорослих
Фільми для дорослих
tanakalinicenko70Дата: Суббота, 16.12.2023, 11:20 | Сообщение # 1
Прижился
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Хто вже пробував Kinokordon? Що ви можете сказати про ваш досвід? Чи є серед вас ті, хто використовує Kinokordon для перегляду фільмів для дорослих? Як вам це місце? Які особливості Kinokordon ви виділяєте? Яке ваше загальне враження від цього сервісу?
 
arturhajbulin727Дата: Суббота, 16.12.2023, 12:49 | Сообщение # 2
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Якщо ви ще не спробували https://kinokordon.love/top100.html Kinokordon, я рекомендую вам зробити це. Це ідеальне місце для тих, хто, як і я, обожнює цей жанр кіно та шукає зручний спосіб фільми для дорослих дивитися онлайн у будь-який час та в будь-якому місці. Вдалого перегляду!
 
mila-malinina-85Дата: Понедельник, 29.01.2024, 11:34 | Сообщение # 3
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Offline
Людей різна тематика фільмів цікавить і до цього потрібно відноситись із розумінням
 
igomak07Дата: Вторник, 30.01.2024, 10:47 | Сообщение # 4
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Людей різна тематика фільмів цікавить і до цього потрібно відноситись із розумінням

Тут погоджуюсь із вами на усі сто відсотків. Кому яка тематика подобається - той нехай такі фільми і дивиться і нікого засуджувати та критикувати я точно не збираюсь! Мені особисто дуже подобається дивитись фільми українською https://klon.tv/filmy/ про якісь цікаві історичні події та реальних людей, що залишили значущий слід в історії нашого суспільства. Дуже мене це захоплює і щоразу від перегляду таких фільмів величезну кількість емоцій та вражень отримую.
 
Форум » ФЛЕЙМ » Свободный флейм » Фільми для дорослих
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: