Суббота, 04.05.2024, 22:00
электроника
Форум Мой профиль
РегистрацияВход/Выход

Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Катран, SITH  
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Головні вимоги відносно виробництва бетону
Головні вимоги відносно виробництва бетону
linalineva7Дата: Пятница, 23.07.2021, 20:11 | Сообщение # 1
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо плануємо виробляти бетон не лишень для свого бізнесу, а й для продажу, які потрібно знати вимоги?
Чи самостійно можна буде все організувати? Чомусь реально ніде не бачу такої інформації
 
lusikorcДата: Пятница, 23.07.2021, 21:21 | Сообщение # 2
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
ну якщо ви плануєте в великих масштабах виробляти та продавати, тоді однозначно варто спершу правильно підібрати устаткування.
Якщо ви все зробите вірно, тоді питань точно ніяких не буду ні в кого.
 
lermontovlermikДата: Пятница, 23.07.2021, 21:27 | Сообщение # 3
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
В будь-якому випадку краще всього відразу скористатись порадами спеціалістів, які детально розповідають що потрібно обирати та де все замовляти для того аби у вас був організований правильний процес виробництва бетону.
 
kykanaslivaДата: Пятница, 23.07.2021, 21:34 | Сообщение # 4
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Відповідь реально проста на ваше питання. Вам потрібно подумати про бетонний завод https://karmel.com.ua/g776710-betonosmesitelnye-ustanovki адже лишень він зможе виробляти ту кількість бетону, яка буде потрібна вам для продажу. Не забувайте звертати увагу і на повну комплектацію устаткування. Краще всього відразу замовляти в компанії KARMEL, вони допоможуть і з вибором, доставкою та монтажем всього обладнання.
 
playcryticalДата: Воскресенье, 26.09.2021, 11:18 | Сообщение # 5
Помощник
Группа: Пользователи
Сообщений: 356
Репутация: 0
Статус: Offline
Производители постоянно предлагают все новые решения, стремясь удешевить стройматериалы и максимально упростить сами строительные работы. А ячеистый бетон как раз и относится к таким решениям. Итак, газоблоки https://angio.com.ua/ishop/izdeliya_iz_gazobetona/gazobloki/ это вариация пористого бетона, являющаяся, в принципе, искусственным камнем, в котором имеются сферические ячейки.

Разработка от Mr M
 
albelen88Дата: Среда, 10.01.2024, 18:28 | Сообщение # 6
Решил остаться
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Купил виброплату для подготовки поверхности перед укладкой плитки на даче. Результат - просто впечатляет! Грунт утрамбовывается на отлично, а плитка ложится ровно и надежно. Вибрация небольшая, так что работать с ней комфортно. Это как панцырь для подготовки поверхности, просто валит всё на своем пути. Сэкономил кучу времени и усилий. В общем, рекомендую виброплита цена адекватная!
 
tefangaДата: Вторник, 30.04.2024, 00:59 | Сообщение # 7
Новенький
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли мені потрібні були бетонні вироби, то мені порадили компанію БМ бетон. У них я й замовляв.
До речі, у них можна купити модульне укриття  
Я ось думаю про те, щоб замовити. Все таки безпека та нерви це важливо
 
Форум » ФЛЕЙМ » Поговорим? » Головні вимоги відносно виробництва бетону
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: